Wybierz region

Wybierz miasto

  PODRÓŻUJEMY – 7. Targi Książki Kulinarnej

  Centrum Sztuki Współczesnej U-jazdowski
  Warszawa, ul. Jazdów/2

  16:00 Od 19.07.2019 do 21.07.2019

  • 10zł

  Podrożowanie za smakiem może mieć rożne kierunki, czasem za kulinarnymi doznaniami przemierzamy wiele krajow i tysiące kilometrow, a niekiedy najlepsze rzeczy znajdujemy w najbliższej okolicy. Bardzo często jest to wyprawa sentymentalna, pogoń za wspomnieniem sprzed lat, proba odnalezienia potrawy serwowanej przez babcię. Na Targach Książki Kulinarnej wyruszymy w każdą z tych podroży. Będziemy eksplorować kuchnie z najdalszych zakątkow świata, z połnocy i z południa, poznawać najdziwniejsze przysmaki z rożnych regionow Polski, zastanawiać się dlaczego pokochaliśmy ramen i hummus, a ostrygi wciąż nie znajdują u nas wielu zwolennikow. Będziemy chwalić się swoimi kulinarnymi pamiątkami z podroży, wśrod ktorych bardzo często znajdują się książki o gotowaniu, ale nie tylko. Uczestnicy Targow dowiedzą się, jakie najdziwniejsze rzeczy związane z jedzeniem przywieźli ze swoich eskapad goście Marty Gessler.

  WarszawaRamenBuenosAiresKofteRzymBaoMonachiumPlackiTokiohummusBerlinBulgogiStambułRisottoTaipeiMusakaBeirutKimchiSydneyGulaszParyżCevicheTangerPastaMadrytZiemniak – na Targach Książki Kulinarnej poszukamy rzeczy i smaku, ktory jest znany każdemu niezależnie od szerokości geograficznej.

  Oprocz możliwości zakupienia książek kulinarnych najlepszych wydawnictw, Targi Książki Kulinarnej jak zawsze są okazją do spotkania najpopularniejszych postaci ze świata gastronomii – pasjonatow, ekspertow, kulinarnych podrożnikow, szefow kuchni i restauratorow oraz oczywiście autorow książek. Nie zabraknie spotkań wokoł najnowszych publikacji, warsztatow, a przede wszystkim inspirujących rozmow.

  Tegoroczna edycja Targow Książki Kulinarnej jest biletowana. W cenie biletu – 10 zł, dzieci do lat 12 wstęp na wydarzenie jest wolny – wstęp na aktualne wystawy w Centrum Sztuki Wspołczesnej U-jazdowski oraz SMEG wyciskany na żywo ze świeżych owocow.

  Piątek:16:00-20:00

  Sobota:11:00-20:00

  Niedziela: 11:00-19:00

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Optymista czy pesymista? Sprawdź, jakim typem człowieka jesteś! TEST