Instagram Martyny Wojciechowskiej. Sprawdź co nowego na jej Instagramie

Diana Tobor
Diana Tobor
Kobieta na krańcu świata. Co nowego na jej Instagramie?
Kobieta na krańcu świata. Co nowego na jej Instagramie? Sylwia Dabrowa /polska press
Martyna Wojciechowska to barwna postać telewizyjna. Od lat jest dziennikarką, prezenterką telewizyjną, podróżniczką i pisarką. Jej Instagram wypełniony jest pięknymi zdjęciami z podróży, kulisami z kręcenia programu “Kobieta na krańcu świata” oraz chwilami z życia prywatnego. Na instagramowym profilu Martyny nie można się nudzić. Zobacz, jakimi nowymi zdjęciami zachwyca gwiazda.

🔷 Zdjęcie 1

https://www.instagram.com/p/CAu28iBgb8a/

Rozmowa NA ŻYWO ze mną i FILIPEM SKROŃCEM, autorem książki pt. NIE RÓBCIE MU KRZYWDY. Dzisiaj o 18:00 na FB @wydawnictwoczarne i @unaweza.foundation.
W XXI wieku ludzie wciąż polują na ludzi. Odrąbują im ręce i nogi tylko dlatego, że szamani wmówili im, że z części ciał albinosów można produkować magiczne eliksiry i amulety. Ta książka to niezwykłe świadectwo łamania praw człowieka w Tanzanii i krajach Afryki Wschodniej, gdzie osoby z albinizmem żyją w ciągłym zagrożeniu życia. Filip Skrońc przez lata dokumentował kolejne przypadki ataków, dociekał przyczyn tkwiących zarówno w historii afrykańskiego kontynentu, jak i w ludzkich głowach. Opisał to jako świetny reporter i wrażliwy na krzywdę innych człowiek. Nie wiedząc o sobie nawzajem, przez kilka lat podążaliśmy swoimi śladami we wspólnym celu – nagłośnienia tego, że inność nie może być dłużej powodem napiętnowania. Bo to książka nie tylko o albinizmie w Afryce. To opowieść o tym, jak jedni wywyższają się nad drugich, i o tym, że nie możemy pozostać obojętni.
Szczegóły wydarzenia na instastory.
Zapraszam.
M.
#live #martynawojciechowska #filipskronc #albinism #tanzania


🔷 Zdjęcie 2

https://www.instagram.com/p/CAuYR0sAfiw/

Dziękuję Wam za wtorkowe spotkanie LIVE i za wszystkie wpłaty! Kto ciekawy jakie są wyniki zbiórki?
PONAD 46 TYSIĘCY ZŁOTYCH na pasku zbiórki na BUDOWĘ DOMU DLA NASTOLETNICH I USAMODZIELNIAJĄCYCH SIĘ MATEK I ICH DZIECI!
Dziękuję!🙏🏻🧡 Nasz cel to 500.000 zł, ale z Wami DAMY RADĘ! W końcu NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!
A tak wyglądały KULISY historycznego (bo mojego pierwszego!) LIVE’a na Instagramie! Niemal cała rodzina (łącznie z kotami) była zaangażowana!🙈
👉 WIĘCEJ ZDJĘĆ NA INSTASTORY!
M.
P.S. Pasek postępu zbiórki możecie śledzić LIVE na stronie Fundacji UNAWEZA.
#unawezafoundation #unaweza #youcan #togetherwecanmore #joinus #wegivewomenwings #martynawojciechowska


🔷 Zdjęcie 3

https://www.instagram.com/p/CAr4yX4gnix/

#POLSKAJESTNAJFAJNIEJSZA SUŁOSZOWA, mała wioska pod Krakowem, w sąsiedztwie Ojcowskiego Parku Narodowego. Widziana z lotu ptaka robi niesamowite wrażenie! Co ciekawe, wioska ta ma jedną z NAJDŁUŻSZYCH ULIC W POLSCE - ponad 9 km! (Najdłuższa w Polsce to warszawska ul.Wał Miedzeszyński - 14,6 km. Ulica Puławska jest co prawda dłuższa, ale wykracza poza granice miasta, dlatego to Wał Miedzeszyński jest oficjalnie najdłuższy😜) Zastanawiacie się, jak zostało zrobione to zdjęcie? Bo dron raczej nie dałby rady😉 Redaktorzy spidersweb przeprowadzili małe śledztwo i dotarli do bezpośredniej informacji od osób, które opublikowały je jako pierwsi @worldurbanplanning. To oryginalne ZDJĘCIE SATELITARNE, które zostało nasycone kolorystycznie.
Robi wrażenie?
M.
#travel #village #Poland #whataview


🔷 Zdjęcie 4

https://www.instagram.com/p/CAqOXRenc6g/

#WSPIERAMYMLODEMAMY


🔷 Zdjęcie 5

https://www.instagram.com/p/CAqEj57n6x1/

Czekam✌️ Widzimy się tutaj o 18:30 NA ŻYWO😘 Kto będzie?
M.


🔷 Zdjęcie 6

https://www.instagram.com/p/CAp4PQTAXNw/

@martawojtal to niezwykle utalentowana fotografka, z którą wielokrotnie miałam przyjemność współpracować. Zdjęcia jej autorstwa gościły na okładkach niemal wszystkich ważnych magazynów w Polsce. Spełniona Mama dwóch synów, piękna dziewczyna, po prostu KOBIETA SUKCESU! Uwielbiam Ją!😍❤️ Marta zaszła w ciążę w wieku 16 lat. Ludzie łatwo Ją osądzili i nie wróżyli niczego dobrego. A ona pokazała, że NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE! Posłuchajcie Jej historii!🙏🏻 Wierzę, że te słowa dotrą przede wszystkim do młodych Mam, do nastolatek, które są obecnie w takiej sytuacji, w jakiej Marta była kiedyś. Nie poddawajcie się, wbrew temu, co słyszycie: JESTEŚCIE WAŻNE, JESTEŚCIE WSPANIAŁE, JESTEŚCIE WARTOŚCIOWE. Każde Wasze marzenie może się jeszcze spełnić. Tylko nie przestawajcie w siebie wierzyć! Dlatego też BUDUJEMY DOM DLA NASTOLETNICH I USAMODZIELNIAJĄCYCH SIĘ MATEK. Dziś zwracam się do Was z prośbą o wsparcie dla naszego projektu #WSPIERAMYMLODEMAMY
Każda kwota ma znaczenie!🙏🏻
Na pierwszy etap budowy potrzebujemy 500.000 zł i wierzę, że wspólnie osiągniemy ten cel!
#UnawezaFoundation
M.
PS. Link do zbiórki na instastory


🔷 Zdjęcie 7

https://www.instagram.com/p/CApI1nugPkk/

Dzisiaj DZIEŃ MATKI❤️ Myśli biegną do naszych kochanych Mam, którym tak wiele zawdzięczamy…
Jednak moje myśli biegną dziś także do młodych dziewczyn, które nie doświadczyły wspierającej obecności rodziny, miłości, troski. Pochodzą z patologicznych rodzin, mieszkają w domach dziecka, w poprawczakach. A teraz same stojąc u progu macierzyństwa mogą zostać pozbawione takiej szansy wobec swoich dzieci💔
Te dziewczyny nie mają edukacji seksualnej, czasem nie rozumieją co się dzieje z ich ciałami, jakie są konsekwencje ich decyzji. A co, kiedy zachodzą w ciążę? Kiedy nastolatka rodzi dziecko to nie może się nim zająć, bo nie ma władzy rodzicielskiej. A nie zawsze może liczyć na wsparcie rodziny. Wtedy noworodek trafia do rodziny zastępczej, a młoda Mama jest pozostawiona sama sobie. Napiętnowana i odrzucona. Z kolei Dziecko pozbawione jest na starcie tego, czego każdy potrzebuje najbardziej – bliskości i czułości Mamy, której nie zastąpi nic na świecie. Oboje przepadają w bezdusznym systemie. Czuję niesprawiedliwość i żal, że ten świat został przez nas dorosłych tak urządzony. I nie mam na to zgody.
Wiecie, że nie potrafię patrzeć na cudzą krzywdę z założonymi rękami. Bez względu na to, czy dzieje się ona na krańcu świata czy na naszym podwórku.
Poznałam już Waszą moc działania i siłę wsparcia dlatego dziś proszę Was, żebyśmy skierowali energię na wybudowanie DOMU DLA NASTOLETNICH I USAMODZIELNIAJĄCYCH SIĘ MATEK I ICH DZIECI. Na start POTRZEBUJEMY 500.000 zł! Ale wierzę, że NIEMOZLIWE NIE ISTNIEJE!
To nie będzie kolejna placówka, to będzie prawdziwy DOM, w którym te młode dziewczyny zamieszkają, dostaną opiekę i nauczą się czym jest macierzyństwo. A przy tym nie przerwą edukacji i zdobędą zawód.
CZY MOGĘ NA CIEBIE LICZYĆ?!🙏🏻 Ściany każdego domu powstają z POJEDYNCZYCH CEGIEŁ. Dziś proszę Cię, dołóż do naszej budowy choć jedną cegiełkę, tyle, ile możesz - 10, 20, 50 zł? Liczy się KAŻDY GEST. Przekaż tę wiadomość dalej🙏🏻 Dajmy dzisiaj wyraz solidarności ze wszystkimi Mamami świata, także tymi, które są wykluczane przez społeczeństwo.
M.


🔷 Zdjęcie 8

https://www.instagram.com/p/CAnmaOUn0wE/

JUTRO DZIEŃ MATKI... A co kiedy zostajesz młodą mamą i nie masz znikąd pomocy? Jesteś sama, a wszyscy wokół Cię oceniają... Jak się odnaleźć w tej roli?
Posłuchajcie Dajany, Karoliny, Diany, Pauli i Karoli.
BUDUJEMY DOM DLA NASTOLETNICH I USAMODZIELNIAJĄCYCH SIĘ MATEK I ICH DZIECI
Wejdź na stronę Fundacji UNAWEZA i dowiedz się więcej!
#wspieramymlodemamy #unawezafoundation
M.


🔷 Zdjęcie 9

https://www.instagram.com/p/CAmq2w_g-m-/

Nowy tydzień NOWE WYZWANIA!😜✌
JUŻ JUTRO O 18:30 PIERWSZY LIVE NA MOIM INSTAGRAMIE! Z okazji DNIA MAMY będę miała wyjątkowych Gości (a w zasadzie Gościówy😜), czyli MAMY, KTÓRE INSPIRUJĄ! 👉 ANIA LEWANDOWSKA szczęśliwa Mama dwóch córek, która zaraża nas wszystkich aktywnością fizyczną 👉 MARTA WOJTAL jedna z najlepszych fotografek w Polsce, autorka wielu wspaniałych sesji i okładek. Marta została mamą w wieku zaledwie 17 lat i jest dowodem na to, że nieplanowana ciąża nawet w bardzo młodym wieku nie przekreśla przyszłości! 👉 AGNIESZKA SIKORA szefowa fundacji po DRUGIE, która jest jak Mama dla młodzieży, o której świat zapomniał, uczy ich na nowo odnaleźć się w życiu 👉 ORAZ GOŚĆ SPECJALNY... MOJA MAMA❤️❤️❤ Absolutnie najwspanialsza Mama na świecie! I przede wszystkim mądra Kobieta o wielkim sercu! Kto będzie z nami?😜
18:30 LIVE na moim Instagramie!
M.
#monday #goodnews #live #DzienMamy #wspieramymlodemamy #UnawezaFoundation


🔷 Zdjęcie 10

https://www.instagram.com/p/CAkxU9UAWT7/

#owacjedlalekarzy 👏👏👏#owacjedlasluzbyzdrowia DZIĘKUJĘ każdej osobie zaangażowanej w walkę o nasze zdrowie, ale także tym, którzy w tych niepewnych czasach wykonują swoją pracę, żebyśmy mogli normalnie żyć.
Fotograf ELDAR NURKOVIC zrobił zdjęcie swojej narzeczonej pracującej w służbach medycznych, na którym wyraźnie widać odciśnięte na twarzy ślady po masce ochronnej. Zdjęcie stało się okładką kampanii WHO, wspierającej lekarzy podczas pandemii koronawirusa COVID-19. Świetne!🙏🏻❤️
M.
📸 @eldarnurkovic_


🔷 Zdjęcie 11

https://www.instagram.com/p/CAiWKgUg4Zl/

WYSTĄPIŁAM W TELEDYSKU W SŁUSZNEJ SPRAWIE!😜 Glaca, Peja i Jan Borysewicz nagrali utwór ODDAĆ SIEBIE jako podziękowanie dla lekarzy, pielęgniarek, sanitariuszy i wszystkich innych, którzy stoją na pierwszej linii ognia w walce z koronawirusem🙏🏻 @glaca szacun za tę inicjatywę!
Ale to nie tylko podziękowania, to także realna POMOC, bo odtworzenia wesprą słynną akcję „Beef z koronawirusem #hot16challenge” organizowaną z siepomaga.pl
Na instastory jest link do akcji i do zbiórki!👉
JUŻ SĄ PONAD 3 MILIONY ZŁOTYCH, a może być więcej, więc dołączajcie!!!😜
„Kiedy ciemność minie będziemy silniejsi
Kiedy ciemność minie
wciąż będziemy przyjaciółmi” - to słowa z pięknego utworu artystki z RPA, Inge Beckmann, które zostały wplecione w treść piosenki.
#hot16challenge ma moc!💪
M.
#thankyou #togetherwecan #hot16challenge #hot16challenge2 #martynawojciechowska


🔷 Zdjęcie 12

https://www.instagram.com/p/CAhwd3uAuCs/

PAŁAC NA GÓRZE SUMERU W TAJLANDII. Niedaleko Bangkoku znajduje się Muangboran, największe na świecie prywatne muzeum na świeżym powietrzu. To Tajlandia w pigułce. Wiele spośród budynków to idealnie odwzorowane, naturalnej wielkości kopie najsłynniejszych zabytków lub dokładne rekonstrukcje obecnie już zniszczonych skarbów z różnych miast tego kraju. Żeby zachować zgodność historyczną, rekonstrukcje tworzone są pod okiem specjalistów z Muzeum Narodowego.
Obszar muzeum jest sporych rozmiarów, więc najlepiej zwiedzać go na rowerze! (są dostępne na miejscu)🙂 A więcej o samej Górze Sumeru, przeczytacie na stronie muzeum (link na instastory)
M.
📸 @jordhammond
#travel #travelphotography #thailand #explore #discover #newplaces #martynawojciechowska


Jak sposób parzenia kawy wpływa na jej właściwości?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3