Ponad rok temu na Facebooku powstał profil "Janusze Tatuażu", który zbiera nieudane próby zdobienia ciała. Niektóre tatuaże szokują, inne po prostu załamują. Większość przykładów znajdujących się na Fanpage'u powstało w Polsce, ale zbiór wyśmiewanych wzorów zawiera także zagraniczne przykłady. Sami oceńcie, jak to wygląda.
facebook.com/JanuszeTatuazu
Facebooku działa profil "Janusze Tatuażu", który zbiera nieudane próby zdobienia ciała. Niektóre tatuaże szokują, inne po prostu załamują. Większość przykładów znajdujących się na Fanpage'u powstało w Polsce, ale zbiór wyśmiewanych wzorów zawiera także zagraniczne przykłady. Sami oceńcie, jak to wygląda. Kliknij w zdjęcie, żeby zobaczyć galerię.
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
B
Bolo
Zgadzam się z Tobą Kuba!!!!
A
Au
Robić z siebie idiotę za własne pieniądze??? Każdy ma prawo,ale trzeba być kompletnie walniętym żeby się tak oszpecać!!!!
D
Du..k
Sam potrzebujesz wizyty u specjalisty skoro piszesz w taki sposób
K
Kraken
Generalnie tatuaż to forma odwagi,
tylko dla czego śmierdzi młodym z gęby,
czyżby strach przed bólem
C
Człowiek z wyborem
Ty sam się zbadaj. Każdy człowiek ma prawo wyboru co chce uczynić w swoim życiu