Judocy Akademii Judo Rzeszow wracają ze słowackimi medalami

AKADEMIA JUDO RZESZÓW
Trener Akademii Judo Rzeszów Marcin Paśko wraz z zawodnikami podczas turnieju w Bardejovie Akademia Judo Rzeszów
26 kwietnia w słowackim Bardejovie odbył się Międzynarodowy Turniej Judo. Podczas zawodów świetnie zaprezentowali się zawodnicy Akademii Judo z Rzeszowa.

W turnieju wystartowało ponad 600 zawodników ze Słowacji, Ukrainy, Polski, Węgier i Czech. Turniej był bardzo silnie obsadzony, więc każdy zdobyty medal poparty był ciężką walką. Po całodniowych zmaganiach, złote medale w pięknym stylu zdobyli - pokonując wszystkich zawodników przed czasem na Ippon o Justyna Kuna U18 44 kg, Aleksander Mec U15 waga 50 kg, Wojciech Barć U8 waga 30 kg. Srebrne medale zdobyli Bartosz Budziaszek U11 waga 38 kg, Piotr Beda U8 z naszego oddziału w Łańcucie.
Brązowe medale zdobyli: Bartosz Bańbor U8 waga 24 kg, Szymon Pawliczak U13 waga 50 kg, Hubert Hul U11 waga 42 kg, Aleksandra Król U11 waga 42 z naszego oddziału w Łańcucie. W klasyfikacji drużynowej nasz klub uplasował się na 9 miejscu (na 39), więc to świetny występ. Gratulujemy zawodnikom i trenerom: Marcinowi Paśko, Pawłowi Pawliczakowi i Ryszardowi Dziurze.  Więcej zdjęć

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani