Juniorzy MKS-u przegrali z Siódemką Świecie

Łukasz Szalkowski
PIŁKA RĘCZNA. Młodzi szczypiorniści z Grudziądza przegrali bardzo ważny pojedynek w lidze wojewódzkiej juniorów młodszych. Ulegli Siódemce Świecie 28:36.

Początek meczu był bardzo wyrównany. Niewielką przewagę utrzymywali grudziądzanie, ale nie mogli "odskoczyć" rywalom na więcej niż dwubramkowe prowadzenie. Po 20 minutach meczu MKS zaczął mieć spore problemy ze skutecznością. Grudziądzanie grali niedokładnie, w ich poczynania na boisku wkradło się zdenerwowanie. Wykorzystali to goście, którzy wykorzystywali większość sytuacji. W drugiej połowie to oni rządzili na boisku i ostatecznie wygrali różnicą aż ośmiu bramek.Przegraną w tym spotkaniu grudziądzanie zaprzepaścili szansę na awans do Mistrzostw Polski.Zobacz jak relacjonowaliśmy na żywo mecz pomiędzy MKS-em Grudziądz a Siódemką Świecie.