Juniorzy starsi Spójni piątym zespołem w Polsce

Tadeusz SURMA
W dzisiejszym spotkaniu podczas turnieju finałowego mistrzostw kraju juniorów starszych, który rozgrywany jest we Włocławku, Spójnia Stargard pokonała Czarnych Słupsk 59:53.

Po wczorajszej porażce jednym punktem z gospodarzami turnieju finałowego Spójni pozostała walka o piąte miejsce. Rywalem byli Czarni Słupsk. Stargardzianie wygrali 59:53 i są piątą drużyną w kraju w tej kategorii wiekowej. Na siódmym miejscu uplasowali się gracze Znicza Jarosław, po pokonaniu Śląska Wrocław 78:72

Spójnia Stargard - Czarni Słupsk 59:53 (15:16, 14:13, 5:5, 25:19)
Spójnia: Bodych 14, Dylik 13 (trzy razy za 3 pkt), Wróblewski 13, Ulchurski 10 (2), Kasprzak 4, Fittler 3, Ważny 2, Błaszczyk, Dąbrowski, Kazimierczak, Sobolewski, Witkowski