Kadetki WTS KDBS wygrały z Culmenem Chełmno, ale straciły pierwsze miejsce w tabeli [wideo, zdjęcia]

Wojciech Alabrudziński

Stracony set i pozycja lideraKolejne zwycięstwo w rozgrywkach zanotowały kadetki WTS KDBS Bank, ale straciły pierwsze miejsce w tabeli.Wpływ na to miał przegrany drugi set w meczu z Culmenem Chełmno. W tabeli Pałac i WTS mają taką samą liczbę punktów oraz identyczny bilans bezpośrednich spotkań. Obie ekipy przegrały dotychczas po 7 setów. O wyższym miejscu Pałacu decyduje lepsze ratio (1,38 do 1,3).Udany rewanż kadetek WTS Włocławek. Pałac ma prawo do dodatkowego meczu o mistrzostwo Wyniki 8. kolejkiNTS Trójka Nakło - KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (-17, -22, -15), TKS-T Budowlani Toruń - MUKS Joker II Świecie 3:0 (14, 15, 21), WTS KDBS Bank Włocławek - UKS Culmen Chełmno 3:1 (16, - 13, 21, 14).1. Pałac Bydgoszcz 8 21 23-72. WTS KDBS Bank Włocławek 8 21 23-73. Budowlani Toruń 8 13 17-134. Culmen Chełmno 8 9 12-185. Trójka Nakło 8 7 9-206. Joker II Świecie 8 1 5-24WTS: Roksana Irzemska, Aleksandra Wyczałkowska, Zuzanna Abdulzade, Karolina Bohdanowicz, Oliwia Pietrzak, Katarzyna Ciechanowska, Olga Sowińska, Justyna Gańczak, Martyna Świeczkowska. Do końca rozgrywek w mistrzostwach województwa jeszcze dwie kolejki. 9. kolejka odbędzie się 23 lutego. WTS zagra w hali OSiR z Trójką Nakło.