Kobiety też potrafią grać w piłkę. Zobacz zdjęcia z MŚ w Kanadzie

MiP
Trwają Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2015. Panie rozgrywają równie zacięte i widowiskowe mecze jak męskie drużyny.

6 czerwca rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2015. Turniej potrwa do 5 lipca. Biorą w nim udział 24 drużyny podzielone na sześć grup. Przez pierwsze trzy dni zawodów w każdym meczu padają średnio cztery bramki. Najwyższy wynik padł dotychczas w spotkaniu Niemek z reprezentantkami Wybrzeża Kości Słoniowej - 10:0.

**Zobacz też:

Internauci wybrali już nowego szefa FIFA. #ZdzisiekMusisz [memy]

**

8 czerwca rozegrano m.in. spotkania Kamerun - Ekwador (6:0) oraz Japonia - Szwajcaria (1:0). Tytułu mistrzyń świata bronią właśnie Japonki.

Nie cichną echa afery w kierownictwie FIFA

Aleksander Śliwka - Orlen

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na warszawa.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie