Kolejna porażka Firmus AZS Politechnika Koszalin

Adam Nadolny
Trwa seria porażek Firmus AZS Politechnika Koszalin. Tym razem nasze szczypiornistki uległy mistrzyniom kraju KGHM Metraca Zagłębia Lubin 26:20 (12-12).

16 października trzecią porażkę z rzędu, a czwartą w tym sezonie, zaliczyły piłkarki ręczne Firmus AZS Politechnika Koszalin. Tym razem na drodze naszym zawodniczkom stanął zespół mistrza Polski KGHM Metraca Zagłębia Lubin, który wygrał z akademiczkami 26-20. Choć po pierwszej połowie meczu można było mieć nadzieje na wygraną,  to już druga część spotkania pokazała naszym zawodniczkom miejsce w ligowej tabeli.  Pierwsza część spotkania zakończyła się remisem 12-12, niestety druga połowa była podyktowana przez  gospodarzy meczu i to lubinianki cieszyły się z kolejnej wygranej. Po raz kolejny nasza drużyna pokazała, że ma ogromne problemy ze skutecznością w drugich częściach spotkań.
Zawirowania, które mają miejsce w ostatnim  czasie wokół koszalińskiego zespołu zdecydowanie źle wpływają na wyniki zespołu. Czas najwyższy na podjęcie radykalnych kroków co do zespołu jak i sztabu szkoleniowego.