Kolejna sparingowa porażka Azotów

redakcja
redakcja
Szczypiorniści Azotów rozegrali kolejny sparing we własnej hali. Tym razem gospodarze zmierzyli się z mistrzem Polski – Orlenem Wisłą Płock.

Potyczka zakończyła się ośmiobramkową wygraną „Nafciarzy" 32:24. Przy okazji spotkania odbyła się prezentacja zespołu Azotów przed nowym sezonem.
W ubiegłym tygodniu piławianie dwukrotnie przegrali w meczach towarzyskich z Vive Targi Kielce. Już w środę w południe puławski zespół wyjedzie na turniej do Dzierżoniowa. Rywalami Azotów w grupie B będą: ZTR Zaporoże, SKA Mińsk, HCB Karvina, Dinamo Połtawa i Powen Zabrze.
Azoty Puławy – Orlen Wisła Płock 24:32 (15:15)
Azoty: Stęczniewski – Bałwas 1, Krzywda 2, Tylutki, Zinczuk 1, Kwaśny 4, Łyżwa 1, Kus 2, Witkowski 2, Szyba 7,Grzelak, Masłowski 4, Gowin. Kary: 6 minut.
Orlen Wisła: Wichary, Dudek – Kwiatkowski 1, Chrapkowski 4, Eklemović 1, Spanne 4, Wiśniewski 10, Kubisztal 4, Kavas 1, Twardo 1, Tormanović 2, Syprzak, Rajkovic 2, Paczkowski 2. Kary: 4 minuty.
Sędziowali: Marek Góralczyk (Świętochłowice) i Grzegorz Młyński (Zwoleń).