Kolejne sukcesy tancerzy KTT AKAT

W sobotę, 26 listopada 2011 r., w Białymstoku odbył się II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 19 w Białymstoku”.

W turnieju tym startowało 11 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych, łomżyńskie pary osiągnęły dobre wyniki, zdobywając wiele miejsc finałowych.

- w kategorii pow. 15 lat klasa CVI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Bartosz Dzwonkowski i Malwina Bujak
V miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VII w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Strzemiński i Magdalena Kowalczyk