Konrad Ziółkowski z KS Sprinter brązowym medalistą mistrzostw Polski juniorów

Informacja nadesłana

W dniach 23-26.01.2014r w Spale odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski juniorów i juniorów młodszych. Wzięła w nich udział dwójka zawodników Klubu Sportowego"SPRINTER": junior Konrad Ziółkowski oraz juniorka młodsza Justyna Warchoł. Konrad Ziółkowski z KS Sprinter Włocławek mistrzem Polski juniorów młodszych w biegu na 300 metrów Debiutujący w starszej kategorii wiekowej Konrad Ziółkowski w biegu na 200 m zajął miejsce na podium. Wynikiem 22,39 sek. wywalczył brązowy medal. W eliminacjach uzyskała czas - 22,21.Natomiast jego młodsza koleżanka w biegu na 1000 m zajęła czwarte miejsce z wynikiem 3.03,11. Dwójka zawodników SPRINTERA prowadzonych przez trenera Dariusza Wierzbickiego w sezonie halowym znacznie poprawiła swoje wyniki z ubiegłego roku. Konrad Ziółkowski w biegach sprinterskich znajduje się w ścisłej czołówce krajowej natomiast Justyna Warchoł pokazała, że trzeba będzie się z nią liczyć w sezonie letnim.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani