Konrad Ziółkowski z KS Sprinter Włocławek mistrzem Polski juniorów młodszych w biegu na 300 metrów

Konrad Ziółkowski z trenerem Dariuszem Wierzbickim
Konrad Ziółkowski z trenerem Dariuszem Wierzbickim LKS VECTRA WŁOCŁAWEK
Konrad Ziółkowski z KS Sprinter Włocławek został mistrzem Polski w biegu na 300 metrów.

Konrad Ziółkowski wywalczył złoty medal w kategorii juniorów młodszych w biegu na 300 metrów z czasem 35.26.Włocławianin najlepszy okazał się podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów młodszych rozegranych w SPALE - 24-27 stycznia 2013 Konrad Ziółkowski zawodnik KS Sprinter Włocławek sprawił sobie urodzinowy, ponieważ 24 stycznia skończył 17 lat. Mistrzostwo Polski podopieczny Dariusza Wierzbickiego wywalczył dziś przed południem.W eliminacjach pobiegł jeszcze szybciej - 34.96 Daria Gawłowska z Vectry Włocławek wicemistrzynią Polski juniorek w biegu na 3000 m DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKUZobacz wideo z biegu.