Koszykarze Sportino Inowrocław pokonali AZS Radex Szczecin

redakcja
redakcja
Dziś w meczu I ligi koszykówki mężczyzn Sportino Inowrocław pokonało AZS Radex Szczecin.

Po 4. minutach Sportino prowadziło 10:5. Wykorzystywało błędy rywali (4 straty). Jednak kolejne 6 punktów zdobyli szczecinianie (10:11). Gospodarze odpowiedzieli świetną akcję Aleksandra Lichodzijewskiego i "3″ Wojciecha Kusa (15:11). i po pierwszej kwarcie prowadzili 20:19.
AZS Radex dobrze jednak rozpoczął 2. kwartę i objął prowadzenie 23:20. Po 15. min. Sportino przegrywało 32:35. Po kolejnych 180 sekundach nadal byli gorsi o 3 "oczka" (36:39), by po pierwszej połowie prowadzić 42:41.