Polecamy

Bójka © naszemiasto.pl/archiwum
[4/10]

Bójka

W 2019 roku na terenie Warszawy i okolic doszło do 246 bójek. To kolejna kategoria, w której najwięcej pracy mają funkcjonariusze zajmujący się Śródmieściem. Bogate życie nocne tej dzielnicy przekłada się mocno na ilość interwencji.

W pozostałych częściach Warszawy statystyki w tym elemencie są zbliżone. Po 16 bójek zarejestrowano w okolicach Ochoty i Włoch oraz Mokotowa i Ursynowa. Najspokojniej pod tym względem było w ubiegłym roku na Bemowie - tylko 11 interwencji.

Pod Warszawą najwięcej pracy przy rękoczynach mają funkcjonariusze w Wołominie (17 interwencji), Mińsku Mazowieckim (15) oraz Piasecznie (14). Najspokojniej jest z kolei w Otowcku, gdzie doszło tylko do 4 bójek.

W Warszawie i okolicach popełnianych jest ponad 200 przestępstw dziennie. Tak wynika z policyjnych statystyk podsumowujących 2019 rok. Każdego dnia stołeczni policjanci dostają zgłoszenia o 17 włamaniach do mieszkań. W ubiegłym roku znacząco wzrosła także liczba kradzieży samochodów. W których dzielnicach jest najgorzej?

Najnowsze wiadomości

reklama