Kujawianka gładko przegrała w Chełmnie z Chełminianką w 2. kolejce IV ligi

Michał Arciszewski
W meczu na szczycie 2. kolejki IV ligi Chełminianka Chełmno z łatwością ograła Kujawiankę Izbica Kujawska 3:0 (2:0).

14.08.2013, godz. 17.15 – ChełmnoChełminianka Chełmno – Kujawianka Izbica Kujawska 3:0 (2:0)Bramki: Wojciech Ernest (3), Dawid Piasecki (33), Piotr Gross (50).Chełminianka: Przemysław Mueller - Paweł Śmigielski, Jakub Nieściur, Dawid Szpankiewicz, Kamil Urbański - Dawid Piasecki (64. Tomasz Grzelecki), Rafał Baranowski, Piotr Kaczkowski, Szymon Marks (12. Szymon Grabowski) - Wojciech Ernest (69. Piotr Murawski), Piotr Gross (85. Hubert Sikora).Kujawianka: Maciej Bednarski - Marcin Karasiński, Szymon Pińkowski, Miłosz Gańczak - Bartłomiej Mielczarek, Michał Malczak (59. Kamil Bartczak), Przemysław Goc (37. Maciej Lewandowski), Łukasz Galanciak, Łukasz Laskowski - Mariusz Gawroński (71. Dariusz Jagodziński), Paweł Komorowski.Żółte kartki: Dawid Szpankiewicz, Kamil Urbański (Chełminianka) – Maciej Bednarski, Bartłomiej Mielczarek (Kujawianka).Czerwone kartki: Szpankiewicz (88 min. za drugą żółtą), Mielczarek (68 min. za drugą żółtą).Sędziował: Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz).WYNIK 2. KOLEJKI 4 LIGILiczby, serie, strzelcy Kujawianki w sezonie 2013/2014.2 ligowe mecze – 3 punkty7 goli strzelonych – 4 stracone1 zwycięstwo, 0 remisów, 1 porażka1 zwycięstwo, 0 remisów, 0 porażek u siebie0 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażka na wyjeździe0 meczów bez straty gola5 bramek zdobytych w pierwszej połowie2 bramki zdobyte w drugiej połowie2 bramki zdobyte w 1. Kwadransie gry1 gol zdobyty w ostatnim kwadransie gry2 bramki stracone w 1. połowie meczu2 bramki stracone w 2. połowie meczuStrzelcy (7)3 – Maciej Lewandowski2 – Łukasz Laskowski1 – Bartłomiej Budziszewski1 – Łukasz GalanciakAsysty (3)1 – Bartłomiej Budziszewski1 – Mateusz Jędrzejewski1 – Paweł Komorowski2 – bramki z wolnych2 – bramki bez asystyŻółte kartki (4)2 – Bartłomiej Mielczarek1 – Maciej Bednarski1 – Miłosz GańczakCzerwone kartki (1)1 – Bartłomiej Mielczarek