Legia remisuje u siebie z Bełchatowem [zdjęcia]

SCORE
SCORE
Mimo obcującej gry od pierwszych minutach meczu zwieńczonej zdobyciem bramki, Legia nie zdołała utrzymać prowadzenia do końca. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Zobacz zdjęcia z meczu »

Od początku sobotniego meczu Legia Warszawa przeważała. Legioniści narzucili szybkie tempo starając się wejść w pole karne i stworzyć zagrożenie pod bramką gości.

Wizualną przewagę Legia ukoronowała strzeleniem bramki w 36. minucie meczu. Jej autorem został Rafał Wolski - po indywidualnej akcji. W 57. minucie po rzucie rożnym Marcin Żewłakow strzałem głową pokonał bramkarza Legii. Mimo ciągłych ataków na bramkę Bełchatowa warszawiacy nie zdołali strzelić zwycięskiej bramki.

- Wszyscy jesteśmy bardzo rozczarowani, podobnie jak kibice na stadionie. Gra w naszym wykonaniu nie była płynna i swobodna, ale udało nam się stworzyć wiele dobrych okazji do podwyższenia prowadzenia. Niestety nie zdołaliśmy zamienić ich na bramki, a GKS wykorzystał stały fragment gry i wyrównał__- powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Maciej Skorża, trener Legii. Spotkanie oglądało ponad 16 tys. widzów.