red
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 4:1. Popis mistrzów Polski i mecz przerwany z powodu rac [ZDJĘCIA] Szymon Starnawski
Legia Warszawa pokonała na własnym stadionie Śląsk Wrocław 4:1 w meczu 23. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Wszystkie bramki padły już w pierwszej połowie. Trzy gole dla "Wojskowych" strzelił Fin Kasper Hamalainen, a jedno trafienie dołożył Jarosław Niezgoda. Legia utrzymała tym samym pozycję lidera polskiej ligi. Na trybunach było spokojnie, jednak w pewnym momencie niezadowoleni z wyniku kibice z Wrocławia złośliwie odpalili race, czym zadymili cały stadion i doprowadzili do przerwania spotkania. Zdjęcia z meczu znajdziecie w naszej galerii.