Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Legia Warszawa pokonała Cracovię Kraków 2:1 w meczu 27....

Legia Warszawa. Wojskowi wywalczyli zwycięstwo w końcówce. Cracovia pokonana 2:1 [ZDJĘCIA]

Legia Warszawa wywalczyła zwycięstwo w końcówce. Cracovia pokonana 2:1 [ZDJĘCIA]

Legia Warszawa pokonała Cracovię Kraków 2:1 w meczu 27. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Gole dla stołecznego zespołu zdobyli Guilerhme, który otworzył wynik spotkania w trzeciej minucie oraz Aleksandar Prijovic, który rozstrzygnął losy meczu na siedem minut przed końcowym gwizdkiem. Dzięki wygranej Legia zgromadziła już 55 punktów i pozostaje liderem ekstraklasy, wyprzedzając o jedno oczko Piasta Gliwice.

Majówka w Ogrodzie Botanicznym UJ? Dlaczego nie! Pachnące wiaty, palmy i słońce!

Umowa na mikrogranty w Sieradzu podpisana. Do rozdysponowania 200 tysięcy ZDJĘCIA