Legia zremisowała w Bełchatowie [fotorelacja]

Karolina Eljaszak
Niedzielny mecz Legii z GKS zakończył się remisem 2:2. O wyniku przesądziła emocjonująca końcówka spotkania.

6 kwietnia o godz. 17:00 doszło do spotkania Legii Warszawa i PGE GKS Bełchatów. Mecz odbył się przy słonecznej pogodzie w Bełchatowie. Na żywo oglądało go 4600 kibiców obu drużyn. Rywalizacja zakończyła się remisem 2:2.

Po 16 minucie następuje prowadzenie Legii. I...? Nudy. Dopiero w ostatniej minucie otrząśnięcie się i odrobienie fatalnych błędów, po których utrzymywał się wynik 2:1 dla rywali, zaowocowało 1 pkt. dla Legii Warszawa. Zamiary były poważniejsze!

PGE GKS - Legia 2:2 (0:1)