Legia zremisowała ze Steauą, ale nie awansowała w Lidze Mistrzów

MM Warszawa
MM Warszawa
Legia zremisował ze Steauą, ale nie awansowała w Lidze Mistrzów
Legia zremisował ze Steauą, ale nie awansowała w Lidze Mistrzów arch. mm
Piłkarze warszawskiej Legii niestety nie awansowali we wtorek 27 sierpnia do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Kliknij w zdjęcie, żeby zobaczyć fotogalerię.

Mecz Legii Warszawa i rumuńskiej Steaua Bukareszt zakończył się we wtorek remisem stołecznego zespołu 2:2.

Awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów Legia Warszawa mogła dzisiaj wywalczyć tylko dzięki bezbramkowemu remisowi lub wygranej z rumuńską Steauą. Tak się niestety nie stało.

Spotkanie odbyło się na stadionie warszawskiej Legii. Stołecznych piłkarzy dopingowały tysiące kibiców. Mimo że trybuna Żylety była zamknięta, to pojawił się na niej ogromny baner z napisem „Legia”.

Wtorkowy mecz na Łazienkowskiej był drugi, jaki Legia stoczyła ze Steauą Bukareszt. Tydzień temu, na gorącym boisku w Bukareszcie, po świetnej drugiej połowie spotkania Legia wywiozła remis 1:1.

Kibice zaczęli opuszczać stadion około 80-tej minuty pewni, że ich drużynie nie uda się awansować. Po meczu fani Legii oczywiście nie wyglądali na zadowolonych. Obyło się jednak bez nieprzyjemnych sytuacji.