Lider przegrał z Flisakiem po dogrywce [zdjęcia]

Wojciech Alabrudziński
Ostatni mecz w 2011 roku rozegrał piątoligowy Lider. Włocławianie przegrali 0:1 z Flisakiem Złotoria w finale 1/8 Pucharu Polski na szczeblu województwa.

Gospodarze przeważali w tym spotkaniu. Niestety nie potrafili wykorzystać stworzonych okazji. Flisak szuka swoich szans po kontrach. Po jednej z takich akcji w 5 minucie 2. części dogrywki Piotr Rackiewicz zapewnił awans czwartoligowcom.
Mecz będzie można obejrzeć w poniedziałek w TV Kujawy i na stronie www.tvkujawy.pl - początek godzina 20.15
Lider Włocławek - Flisak Złotoria 0:1 (0:0, 0:0)Bramka: Piotr Rackiewicz (110)LIDER: Kościelecki - Śmieszny, Gańczak, Skowroński, Czaplicki (70, Czułkowski), Mańturzyk (81, Ndao), Pietrzak (46, Sadowski), Różycki, Rutecki, Pyczka, Pałczyński.