Linia 800 to okresowy autobus, który będzie kursował w soboty, niedziele i święta od 1 kwietnia do końca października. Autobusy, w których obowiązuje standardowa taryfa ZTM, pojadą co godzina trasą: Metro Młociny – most Marii Skłodowskiej-Curie – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Kiełpin Stary: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Dziekanów Polski: szosa gdańska – Palmiry: szosa gdańska – Palmiry: palmirska droga – Kampinoski Park Narodowy: palmirska droga – Palmiry Muzeum.
Czytaj także:Już w piątek 30 marca kolejna edycja Warszawskiej Masy Krytycznej [MAPA PRZEJAZDU]
Codziennie najświeższe informacje z Warszawy na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?