ŁKS - GKS Bełchatów 0:2 (koniec spotkania)

O godz. 14:45 na stadionie Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczęły się derby województwa. Przeciwnikiem ŁKS był GKS Bełchatów.

Bezpośrednią fotorelację z tego meczu przeprowadził portal MM Moje Miasto Łódź. W relacji korzystamy ze specjalnej aplikacji MoDO (więcej o MoDO - przeczytaj i ściągnij ją na komórkę).

Aby odświeżyć stronę wciśnij F5.

ŁKS Łódź - GKS Bełchatów

0:2**(0:0)**

Bramki: 51' Cetnarski, 88' Nowak (GKS)

Składy:

ŁKS: Wyparło - Ognjanović, Radzius (83. Biskup), Papeckys, Koscelan, Sierant, Świerczewski (59. Kujawa), Smoliński, Drumlak (59. Djenić), Geworgyan, Czerkas

GKS: Sapela - Lacić, Cecot, Pietrasiak, Popek (60. Marciniak), Wróbel, Rachwał, Gol, Cetnarski (90+1 Michalewski), Chwalibogowski (68. Nowak), Ujek

Kartki żółte: Świerczewski, Radzius (ŁKS) - Chwalibogowski, Rachwał (GKS)

0' - Spotkanie rozpocznie się o godz. 14:45. Zobaczymy jak pokażą się łodzianie, którzy na wiosnę zdobyli komplet punktów.

1' - Pierwsza minuta spotkania. Kibice obu zespołów wspólnie dopingują swoje drużyny.

4' - Gra w środku pola, żadna z drużyn nie zagroziła poważnie bramce rywala.
10' - Wciąż walka w środku pola.

13' - Groźny strzał Dumlaka z 16 metrów broni Sapela. Lekka przewaga łodzian na boisku.

19' - Wspaniała atmosfera na trybunach, niestety na boisku wieje nudą i nic się ciekawego nie dzieje.
23' - Czerkas wpada w pole karne GKS i po walce z obrońcą przewraca się. Sędzia jednak uznaje, że wszystko było w porządku.

25' - Chwalibogowski ukarany żółtą kartką.

32' - Z minuty na minutę gra wygląda gorzej. Niby przewagę ma ŁKS, jednak żadna akcja łodzian nie zagraża poważnie bramce GKS.
36' - Żółta kartka dla Świerczewskiego po wejściu wyprostowaną nogą w Rachwała.
42' - Nadal bez zmian, znikome zagrożenia pod bramkami z przewagą łodzian.
45' - Koniec pierwszej połowy, po której pochwalić można jedynie kibiców obu drużyn. Na boisku niewiele się działo, składnych akcji "jak na lekarstwo", lekka przewaga ŁKS.
46' - Początek drugiej połowy. W żadnej z drużyn nie nastąpiły zmiany w składzie.
51' - GOOOL! 1:0 dla GKS po strzale Cetnarskiego.
59' - Podwójna zmiana w ŁKS, schodzą Świerczewski i Drumlak.
60' - Marciniak za Popka w Bełchatowie.
68' - Kolejna zmiana w GKS. Z boiska schodzi Chwalibogowski, pojawia się Nowak.
72' -  Nowak wychodził na czystą pozycję i Wyparło go podciął. Po konsultacjach sędzia zmienił zdanie i zamiast podyktowanego przez niego karnego skończyło się na rzucie sędziowskim.
75' - Żółta kartka dla Radziusa. Dwie minuty później "żółtko" dla Rachwała.
81' - Smoliński z 16 metrów, ale Sapela broni.
83' - Schodzi Radzius, wchodzi Biskup.
88' - GOOOL! 2:0 dla Bełchatowa po strzale Nowaka.
90+1' - Na boisku pojawia się Michalewski.
90' - Koniec spotkania. Po dość słabym meczu ŁKS przegrał u siebie z Bełchatowem 0:2.

Relację przeprowadził: Jacek Suliga, obsługa techniczna: Marcin Bałczewski.