Maraton Warszawski 2014 Bieg Na 5 Km Pzu [Zdjęcia Uczestników]

MM Warszawa
MM Warszawa
MARATON WARSZAWSKI 2014 BIEG NA 5 KM PZU [ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW]
MARATON WARSZAWSKI 2014 BIEG NA 5 KM PZU [ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW] MM Warszawa
W ramach Maratonu Warszawskiego 2014 odbył się w niedzielę bieg na 5 km. Na MM-ce mamy dużo zdjęć uczestników także i tego biegu.

MARATON WARSZAWSKI 2014 PZU BIEG NA 5 KM [ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW]

Kliknij w zdjęcie, żeby zobaczyć fotogalerię.

Zwycięzcą Biegu na Piątkę podczas 36. PZU Maratonu Warszawskiego został Yared Shegumo, który dystans 5000 m pokonał w 00:14:20. Na podium stanęli także: Artur Kern z czasem 00:14:35 oraz Bartosz Nowicki, który pokonał trasę biegu w 00:14:53.

Najszybszą kobietą była Karolina Pilarska, która na metę dotarła w czasie 00:17:08. Zaraz za nią na podium znalazły się Izabela Zaniewska z czasem 00:17:34 oraz Anna Gosk z czasem 00:18:10.

W niedzielę 28 września, o godz. 9.00, z Mostu Poniatowskiego wystartował 36. PZU Maraton Warszawski. Pół godziny po maratończykach na trasi pojawili się uczestnicy Biegu na Piątkę.

Trasa nie była skomplikowana. Uczestnicy Biegu na Piątkę wystartowali z Mostu Poniatowskiego, dobiegli do ronda de Gaulle’a, obiegli palmę i ponownie pokonując most skierowali się na metę zlokalizowaną na płycie Stadionu Narodowego.

ODŚWIEŻ STRONĘ »

Na MM-ce zamieściliśmy poniżej w zdjęcia biegaczy biorących udział w Biegu na Piątkę. Zaglądajcie na naszą stronę i szukajcie się w galerii.