MM Warszawa
MM Warszawa
MARATON WARSZAWSKI 2014 ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW
MARATON WARSZAWSKI 2014 ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW MM Warszawa
36. PZU MARATON WARSZAWSKI 2014 wystartował w niedzielę o godz. 9.00. MM-ce znajdziecie dużo zdjęć z tego wydarzenia. Jeśli biegliście w maratonie - szukajcie się na naszych zdjęciach.

Kliknij w zdjęcie, żeby zobaczyć fotogalerię.

Zwycięzcą 36. PZU Maratonu Warszawskiego został Victor Kipchirchir, który dystans 42 195 m pokonał w 02:09:59. Victor Kipchirchir zdobył również nagrodę główną i odjedzie ze Stadionu Narodowego nowym Volvo V 60. Na podium stanęli także: Jonathan Yego Kiptoo z czasem 02:10:58 oraz Benson Oloisunga, który pokonał trasę maratonu w 02:11:26.

Najszybszą kobietą była Svitlana Stanko, która na metę dotarła w czasie 02:33:04. Zaraz za nią na podium znalazły się Hellen Mzembi Musyoka z czasem 2:35:58 oraz Worksnesh Biru Tola z czasem 2:36:24.
36. PZU MARATON WARSZAWSKI 2014
wystartował w niedzielę 28 września o godz. 9.00. Pół godziny po nim na trasie pojawili się zawodnicy biegu na pięć kilometrów (ich zdjęcia są dostępnej w oddzielne galerii - MARATON WARSZAWSKI 2014 BIEG NA 5 KM [ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW]). To spora ilość biegaczy, która pojawi się w niedzielę na warszawskich ulicach.

ODŚWIEŻ STRONĘ »

Podobnie, jak w latach poprzednich, także i teraz na MM-ce zamieszczamy zdjęcia uczestników biegu. Być może ktoś z Was znajdzie się na naszych fotografiach. Zachęcamy do odwiedzenia po biegu portalu MM Warszawa i szukania zdjęć z Maratonu Warszawskiego 2014.

Wydarzeń z okazji 36. PZU MARATONU WARSZAWSKIEGO 2014 jest więcej. Poniżej program wszystkich akcji, które przygotował organizator wydarzenia, począwszy od piątku 26 września.