Mecz Legia Warszawa – Piast Gliwice. "Żyleta" przygotowała wyjątkową oprawę. Zobaczcie, relację z trybun

Redakcja Warszawa
W piątek wieczorem przy Łazienkowskiej 3 Legia Warszawa pokonała Piasta Gliwice 2:0 w czwartej kolejce ekstraklasy. Kibice stołecznej drużyny upamiętnili w czasie meczu Powstanie Warszawskie po niedawnej 78. rocznicy. Spotkanie rozpoczęło się od minuty ciszy, a następnie fani piłki nożnej odśpiewali hymn narodowy. "Żyleta", jak co roku, przygotowała wyjątkową oprawę. Wejdź w galerię zdjęć i zobacz zdjęcia z trybun.

W piątek 5 sierpnia wieczorem Legia Warszawa zmierzyła się na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej 3 z Piastem Gliwice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0. Gospodarze zdobyli dwa gole w drugiej połowie, pierwszy strzelił Muci (47.), a następnie Mladenović (51.).

Legia Warszawa – Piast Gliwice. "Żyleta" z wyjątkową oprawą

W czasie piątkowego spotkania przy Łazienkowskiej nie zawiedli też fani stołecznego klubu. Kibice uczcili, obchodzoną niedawno, 78. rocznicę Powstania Warszawskiego. Mecz rozpoczął się od minuty ciszy, a następnie odśpiewania hymnu narodowego. Później na "Żylecie" pojawiła się wyjątkowa oprawa.