Mecz Polska – Niemcy. Zobacz bramki [wideo]

gonzo19
gonzo19
Mecz Polska – Niemcy
Mecz Polska – Niemcy MMPoznan.pl
Mecz towarzyski Polska – Niemcy zakończył się remisem 2-2. Zobacz, jak padły bramki.

W pierwszej połowie meczu przewagę mieli Niemcy, ale w polskiej bramce świetnie spisywał się Szczęsny. Polska również miała swoje okazje, ale Peszko trzy razy nie strzelił bramki w sytuacji sam na sam z Wiese.

W drugiej połowie Polska objęła prowadzenie. Bramkę strzelił Lewandowski. Niespełna kwadrans później z karnego wyrównał Kroos.

Niespodziewanie w doliczonym czasie gry, gdy nasz zespół po czerwonej kartce dla Głowackiego grał w dziesięciu, karnego wywalczył Brożek. Wiese pewnie pokonał Błaszczykowski i niespodzianka była o krok. Jednak Niemcy się nie poddali. W doliczonym czasie gry prawym skrzydłem przedarł się Muller. Zagrał do Cacau, który wyrównał stan meczu.