Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem

Na niemieckich boiskach Orły Górskiego robią prawdziwą furorę. Rywalizację zaczynają od zaskakującej wygranej nad Argentyną. Po ośmiu minutach nasi piłkarze prowadzą już 2:0 po golach Grzegorza Laty i Andrzeja Szarmacha. Trafienie Heredii w 60. minucie pozwoliło Argentyńczykom myśleć o remisie, ale kilkanaście sekund później podwyższył prowadzenie Lato. Ostatecznie mecz się kończy wynikiem 3:2, a zagraniczna prasa rozpływa się nad grą Polaków.

Mecze otwarcia Polaków na wielkich turniejach. Jak nam pójdzie na Euro 2020? [ZDJĘCIA, WIDEO]