Medale dla modelarzy

Modelarze z inowrocławskiego Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych zdobyli puchar i aż 10 medali na III Otwartych Mistrzostwach Poznania Plastikowych Modeli Redukcyjnych.

Mistrzostwa odbyły się w dniach 25-26 września obyły się III Otwarte Mistrzostwa Poznania Plastikowych Modeli Redukcyjnych. W konkursie startowali modelarze nie tylko z Poznania, ale i z innych miast Polski. Do konkursu zgłoszono niemal 200 modeli.
Barwy Inowrocławia reprezentowało Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych. Eryk Pasternak zdobył w Poznaniu złoty, srebrny i brązowy medal. Łukasz Bartosiewicz również z Inowrocławia przywiózł 2 brązowe medale. Włocławianin Artur Domański brązowy, a Maciej Myśliwski z Nowej Wsi złoty i srebrny medal. Modelarz z Solca Kujawskiego Tomasz Kica wygrał srebrny medal. Kamil Kowalik z Wąbrzeźna złoty.
O wadze sukcesu może świadczyć to, że w kategorii pojazdów gąsienicowych w skali 1:35, w której zawsze jest największa konkurencja, nasi reprezentanci Kamil Kowalik i Tomasz Kica wywalczyli złoty i srebrny medal.