Medale judoków z Akademii Judo Rzeszów na zawodach w Krakowie i Jaśle

AKADEMIA JUDO RZESZÓW
Triumfator I i II Grand Prix Białej Gwiazdy Kraków 2013 już jest niedościgniony w wyścigu do pucharu białej gwiazdy na koniec roku w wadze 33 kg Bartosz Budziaszek zawodnik UKS "Akademia Judo Rzeszów" Akademia Judo Rzeszów
Mocno pracowity weekend mieli zawodnicy UKS "Akademia Judo Rzeszów", którzy z powodzeniem wystąpili w turniejach w Krakowie i Jaśle.

Czwórka rzeszowian wystartowała w II Grand Prix Białej Gwiazdy  2013 na obiektach "Wisły" Kraków. W sumie w zawodach wzięło udział około 200 zawodników z Małopolski, Śląska i Warszawy. Pierwsze miejsce w kategorii 33 kilogramów (U11) zajął Bartosz Budziaszek, na najniższym stopniu podium stanął Szymon Pawliczak (43kg/U13), a na piątej pozycji rywalizację zakończył Filip Jakubowski (33kg/U11). Sylwester Supel niestety nie przebrnął walk eliminacyjnych.
Z kompletem medali rzeszowianie wrócili także z Międzynarodowego Festiwalu Judo w Jaśle. Złoty krążek wywalczył Grzegorz Wójcik (+50kg), a brąz zdobyli Maksymilian Bednarski (waga 24 kg) i Aleksander Mec (waga 46 kg). Michał Konior niestety miał mniej szczęścia i nie udało mu się zakwalifikować do punktowanego miejsca. W turnieju wystartowało około 100 zawodników z całego Podkarpacia, Krakowa, Słowacji i Czech.Gorące gratulacje dla zawodników za determinację wolę i walki - życzymy wam dalszych sukcesów!

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0