Memoriał Piotra Włodarczyka

Triumfator ubiegłorocznych rozgrywek
Triumfator ubiegłorocznych rozgrywek Marcin Gołembiewski
Trwają przygotowania do IV memoriału Piotra Włodarczyka. Zawody planowane są na 11 i 12 grudnia w Hali Mistrzów.

W turnieju udział wziąć mogą zespoły złożone z zawodników urodzonych w 1976 i starsi.
- Mam nadzieję, że w tym roku wystąpi 16 ekip. Co roku mieliśmy z tym kłopoty, ponieważ nasz turniej w praktyce pokrywał się z memoriałem Brończyka. Teraz kolejna edycja bydgoskiej imprezy ma odbyć się dopiero w grudniu 2011, dlatego liczymy na komplet drużyn. – powiedział Krzysztof Jaromirski, prezes TRS Anwilek, organizator zmagań, który telefonicznie pod numerem 604-289-149 udziela wszelkich informacji na ten temat
Dodajmy, iż w ubiegłym roku zwyciężyło Mitsubishi Zabrze. Goście ze Śląska w barwach, których wystąpili znani w przeszłości z pierwszoligowych boisk zawodnicy, zanotowali komplet zwycięstw. W finale pokonali Hurtap Łęczyca 6:3, a w spotkaniu o 3 pozycję Kluge Płock wygrał ze Zrywem Kretomino 7:4. Najskuteczniejszym strzelcem turnieju z dorobkiem 18 goli został Grzegorz Lewandowski (Zryw Kretomino). Najlepszym zawodnikiem wybrano Adama Krygera (Mitsubishi Zabrze).
Mitsubishi Zabrze: Jacek Podgórski, Bogusław Nagi, Eugeniusz Kołtko, Krzysztof Kuchciak, Robert Kasiński, Adam Kryger, Tomasz Dragan, Piotr Rocki, Piotr Zaider, Witold Czekanowski, Marcin Kwiatkowski.