Dodaj zdjęcie profilowe

avatarMagdalena

Warszawa

Rusza warszawski Progressteron – największy festiwal rozwojowy dla kobiet!

2016-09-16 10:43:28

Progressteron to warsztaty i wykłady dla kobiet z takich dziedzin jak: zdrowy styl życia, świadomość własnych potrzeb, empatyczne porozumienie, szczęśliwy związek, zdrowa kuchnia czy satysfakcjonująca praca. Na warsztaty można się zapisać za pośrednictwem strony http://www.festiwalprogressteron.pl/warszawa/. W tym roku hasłem przewodnim festiwalu jest Wolność rozumiana jako prawo do podejmowania niezależnych decyzji. W ramach festiwalu kobiety będą miały możliwość wzięcia udział w kilkudziesięciu warsztatach, które odbędą się 5-6 oraz 19-20 listopada 2016 w Ośrodku Kultury Ochoty OKO, przy ulicy Grójeckiej 75 w Warszawie.

PROGRESSteron to pierwsze i jak do tej pory największe tego typu wydarzenie dla kobiet w Polsce. Wszystkie warsztaty psychoedukacyjne festiwalu spełniają wymogi Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Organizatorzy już od 13 lat dbają o renomę festiwalu i wysoką jakość oferowanych warsztatów dając tym samym uczestniczkom szanse na poszerzenie świadomości oraz doświadczenie fascynującej przygody rozwojowej na różnych poziomach. W ramach kolejnych edycji PROGRESSteronu odbyło się już 20 000 warsztatów zorganizowanych przez Dojrzewalnię Róż i jej partnerów. Dotychczas wzięło w nich udział ponad 90 tys. osób.

W tegorocznej warszawskiej edycji uczestniczki będą mogły między innymi dowiedzieć się jak odnaleźć wewnętrzną moc i poczucie bezpieczeństwa, wzmocnić poczucie własnej wartości i zadbać o ważne relacje w ich życiu. Dodatkowo te z kobiet które interesują się zdrowym stylem życia znajdą dla siebie warsztaty kuchni wegańskiej, dowiedzą się jak świadomie używać kosmetyków czy zadbać o formę. Będą miały także okazję zastanowić się nad swoją pracą marzeń i cieszyć się twórczymi inspiracjami w życiu. Dodatkowo 8 Października organizatorzy zapraszają na mini-konferencję o finansach w kobiecym wydaniu pod tytułem Kobiety do kasy, która odbędzie się w Ośrodku Kultury Ochoty OKO.

Oprócz kameralnych spotkań w kobiecym gronie, organizatorzy oferują także sesje indywidualne, które odbędą się poza oficjalnym miejscem festiwalu oraz spotkania on-line.

Motywem przewodnim 34 edycji Festiwalu jest: WOLNOŚĆ. Wolność rozumiana jako fundamentalne prawo człowieka do podejmowania niezależnych decyzji, wolność wyboru własnej ścieżki w zakresie działań społecznych, kulturalnych, rozwojowych, zawodowych. Wolność rozumiana również jako odpowiedzialność za innych – rodzinę, współpracowników, podwładnych. Tej jesieni uczestniczki festiwalu będą wspólnie uwalniać: emocje, radość, moc, pieniądze, zdrowie i miłość:
#‎uwolnijradość‬, ‪#‎uwolnijemocje‬‬‬‬ ‪#‎uwolnijgłowę‬‬‬‬ ‪#‎uwolnijblokady‬

‬‬‬Za główny walor Festiwalu uznajemy to, że ma moc przyciągania kobiet - uaktywnia je, inspiruje
i wspiera, pokazując różne możliwości na pełne zaangażowanie się w życie – mówi Ewa Tyralik, Szefowa ogólnopolska PROGRESSteronu. Jesteśmy absolutnie pewne, że PROGRESSteron ma ogromny potencjał wpływania na świadomość kobiet i jakość ich życia. Chcemy inspirować kobiety do korzystania z własnych zasobów wewnętrznych takich jak intuicja, empatia, kobieca siła i wykorzystywania tego potencjału w naturalny i dostępny kobietom sposób.

Oprócz Warszawy, festiwal Progressteron organizowany jest także w 4 innych miastach w Polsce – Łodzi (4-6.11), Poznaniu (24-25.09 i 30.09 – 02.10), Wrocławiu (08-09.10 i 14-16.10) i Trójmieście (13-16.10) Organizatorzy przewidują że weźmie w nich udział w sumie około 1000 osób.

Organizatorem festiwalu Progressteron jest Dojrzewalnia Róż http://www.dojrzewalnia.pl/ , współorganizatorem JestemBogata http://jestembogata.pl/ , głównym partnerem Szkoła Trenerów komunikacji opartej na empatii http://www.szkolatrenerowempatii.pl/.

Szczegółowe informacje o festiwalu znajdują się na stronie: http://www.festiwalprogressteron.pl/


Jesteś na profilu Magdalena - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj