Ryszarda Łucja Jagielska

avatarRyszarda Łucja Jagielska

Warszawa
Jestem malującym architektem, członkiem Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików, Koła Plener Oddziału Warszawskiego SARP (Stowarzyszenia Architektów Polskich) oraz Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków. Zapraszam do wzięcia udziału w naszych wystawach i do obejrzenia relacji z naszych wystaw.

„STRUCTURA” XXVIII AAA Ligne et Couleur Exhibition – Matera WŁOCHY

2019-07-13 22:17:22

Serdecznie zapraszamy na wystawę organizowaną przez stowarzyszenie architektów włoskich AAA Ligne et Couleur o tytule: „STRUKTURA” – XXVIII AAA Ligne et Couleur Exhibition Matera 2019, która będzie czynna 27 – 29 września 2019 Miejsce ekspozycji: Spazio Sculpture Art di Margherita Serra Via Madonna delle Virtù 81-83 Rione Sassi – 75100 – Matera Finisaż : 28 września 2019 Osoby reprezentujące Koło Plener OW SARP na wystawie w Materze: Ryszarda Łucja Jagielska, Iwona Piszczelska, Joanna Adamek, Ewa Wasiutyńska, Piotr Rembieliński.

Jesteś na profilu Ryszarda Łucja Jagielska - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj