Migiem, czyli skrót wydarzeń sportowych

Okres przedświąteczny nie był łaskawy dla warszawskich kibiców. Siatkarzom Politechniki nie udał się rewanż na Akademikach z Częstochowy, a koszykarze Polonii nie dali rady liderowi, drużynie Czarnych Słupsk.

Koszykarze Polonii Warszawa mecz z liderem PLK, zespołem Czarnych Słupsk zaczęli bardzo ambitnie. Po pierwszej kwarcie prowadzili wysoko i na Hali Koło zapowiadało się na niespodziankę. Niestety później Czarni wrócili do gry i przewaga zaczęła się szybko kurczyć.

Jednak w ostatnich minutach meczu goście wykazali się większą dojrzałością i ostatecznie Polonia przegrała po raz pierwszy w tym sezonie we własnej hali.

Porażka siatkarzy

Siatkarze Politechniki Warszawskiej nie dali rady zespołowi AZS Częstochowa. Po wyrównanym meczu musieli po raz drugi w tym sezonie uznać wyższość częstochowian, ulegając 1:3. Każdy z czterech setów rozstrzygał się dopiero w końcówce i przy stanie 1:2 wszystko jeszcze było możliwe. O porażce zadecydowała większa ilość błędów w ataku popełnionych przez gości.

Co przed nami?

Przed nami przerwa świąteczna... Zawodnicy udali się na zasłużony odpoczynek, spędzą czas z najbliższymi i powrócą na parkiety już w nowym roku, po naładowaniu "akumulatorów".

Komentarz autora: Mnie pozostaje życzyć wszystkim spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt oraz obejrzenia jednego czy dwóch ulubionych meczów zapisanych w domowych archiwach.