Mistrzostwa Polski Kobiet w rugby. Warszawianki zajęły drugie miejsce [FOTORELACJA]

W niedzielę 11 kwietnia 2021 r. w Warszawie rozegrano czwarty turniej Mistrzostw Polski Kobiet w rugby. W zawodach wystartowało 10 zespołów. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk wygrały z Legią Warszawa 31:0, miejsce trzecie zajęły Black Roses Posnania Poznań, pokonując Juvenię Kraków 26:14.

Miejscem zmagań rugbystek z całej Polski było boisko przy ul. Marymonckiej 34, znajdujące się na terenie AWF Warszawa, organizatora wydarzenia. Ze względu na sytuację pandemiczną tegoroczna edycja odbyła się bez udziału publiczności.

Turniej zakończył się po myśli zawodniczek z Warszawy, które zajęły drugie miejsce, ustępując jedynie drużynie Biało-Zielone Ladies Gdańsk.