MISTRZOWIE URODY 2018 | Znamy najlepszych w swoim fachu - wyniki głosowania

Akcja specjalna Plebiscyt Mistrzowie Urody

Z okazji Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych BEAUTY DAYS, które odbyły się we wrześniu w Ptak Warsaw Expo, klienci wybrali MISTRZÓW URODY w Warszawie - najlepszych fryzjerów, kosmetyczki, stylistki paznokci, barberów, make-up artist, linergistki, beauty blogerów, dietetyków, trenerów personalnych i masażystów oraz najlepsze salony fryzjerskie, studia urody, SPA i kluby fitness.

Kliknij w okładkę i zobacz dodatek podsumowujący plebiscyt

Zobacz wyniki głosowania w kategoriach miejskich

KLIKNIJ i wybierz kategorię:

Fryzjer Roku
Stylistka Paznokci Roku
Kosmetyczka Roku
Salon Fryzjerski Roku
Studio Urody Roku
Make-Up Artist Roku
Linergistka Roku
SPA Roku
Trener Personalny Roku
Barber Roku
Klub Fitness Roku
Dietetyk Roku
Beauty Bloger
Masażysta Roku

Sprawdź wyniki głosowania w kategoriach dzielnicowych

KLIKNIJ i wybierz kategorię:

Fryzjer Roku
Stylistka Paznokci Roku
Kosmetyczka Roku
Salon Fryzjerski Roku
Studio Urody Roku

Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days to największe wydarzenie branży uroda w Polsce. To już trzecia edycja imprezy, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W zeszłym roku Targi odwiedziło ponad 12 000 osób, a w tym roku organizatorzy prognozują 35 000 odwiedzających!

W tym roku targi Beauty Days trwały 3 dni - od piątku 21 września do niedzieli 23 września i miały niezwykle atrakcyjny program. Beauty Days Bloger - największe spotkanie influencerów urodowych w Polsce, International Barber Battle, konkurs dla młodych stylistów oraz rewia szkół Young Beauty Show to tylko kilka z fantastycznych wydarzeń, które można było znaleźć w programie. Odwiedzający mogli spotkać niezwykłych gości m.in. Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta, Maję Sablewską oraz Magdę Pieczonkę. Na stoiskach czekały tysiące produktów w super cenach! Beauty Days to po prostu PIĘKNE TARGI!

Nagrody dla Mistrzów

W tym roku Targom BEAUTY DAYS towarzyszył wielki plebiscyt, w którym głosami klientów wybrani zostali najlepsi fryzjerzy, kosmetyczki, stylistki paznokci, barberzy, make-up artist, linergistki, beauty blogerzy, dietetycy, trenerzy personalni i masażyści oraz najlepsze salony fryzjerskie, studia urody, SPA i kluby fitness.
Zwycięzcy w każdej kategorii plebiscytu odebrali dyplomy i nagrody na scenie podczas Targów. Wręczenie nagród było jednym z ważnych punktów programu Beauty Days.

Nie tylko zwycięstwo, lecz także sam udział w plebiscycie jest świetną promocją. Liderów rankingów prezentujemy w gazecie, w internecie i na Facebooku. Wszystkie te publikacje mają bardzo duży zasięg.

Dwa etapy głosowania

Plebiscyt był przeprowadzony w dwóch etapach. Najpierw osobno w każdej dzielnicy Warszawy zostały przyznane tytuły Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku, Salon Fryzjerski Roku, Studio Urody oraz Stylistka Paznokci Roku. Laureaci w każdej z tych kategorii poza dyplomami i nagrodami zdobyli awans do drugiego etapu głosowania - miejskiego finału, który wyłonił najlepszych w Warszawie.

Niezależnie od głosowania w dzielnicach, nagrody zostały przyznane także w innych, miejskich kategoriach plebiscytu. Nasi Czytelnicy w głosowaniu przyznali tytuły Dietetyk Roku, Make-Up Artist Roku, Barber Roku, Masażysta Roku, SPA Roku, Beauty Bloger, Linergistka Roku, Klub Fitness Roku, Trener Personalny Roku.

Ważne terminy

►Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się w czwartek, 9 sierpnia.
►W dzielnicowych kategoriach głosowanie będzie prowadzone w dwóch etapach.
►Pierwszy, dzielnicowy etap będzie trwać do środy, 29 sierpnia do godz. 21.
►Zwycięzcy z każdej dzielnicy awansują do miejskiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, dzielnicowym etapie głosowania.
►Głosowanie w miejskim finale dzielnicowych kategorii plebiscytu rozpocznie się w piątek, 31 sierpnia i będzie trwać do środy, 5 września do godz. 21.
►Głosowanie w pozostałych miejskich kategoriach plebiscytu będzie trwać także do środy, 5 września do godz. 21.

Specjalny dodatek do gazety

Na wszystkich zwycięzców plebiscytu z Warszawy czeka wspaniała nagroda - prezentacja w specjalnym dodatku do gazety Warszawa naszemiasto.pl. Zaprezentujemy w nim zwycięzców z każdej dzielnicy oraz laureatów miejsc 1-3 wyłonionych w miejskich finałach plebiscytu. Dołączenie dodatku, który z pewnością stanie się przewodnikiem po usługach z branży uroda w Warszawie, będzie zapowiadane nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na antenach lokalnych rozgłośni radiowych.

Czekają cenne nagrody!

Etap dzielnicowy

Fryzjerzy, Kosmetyczki i Stylistki Paznokci, którzy zdobędą najwięcej głosów w każdej dzielnicy zdobędą:
►tytuł Fryzjera Roku, Kosmetyczki Roku lub Stylistki Paznokci Roku w dzielnicy
►zaproszenie na Targi Beauty Days
►dyplom
►zaproszenie do udziału w organizowanych podczas targów warsztatach
awans do miejskiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

Laureaci drugich miejsc w dzielnicach otrzymają dyplomy oraz dwuosobowe zaproszenia na duże wydarzenie artystyczne odbywające się w Warszawie.

Finał i kategorie miejskie

Na laureatów miejskiego finał kategorii Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku i Stylistki Paznokci Roku oraz na Beauty Blogerów, Dietetyków, Linergistki, Make-Up Artist, Masażystów i Barberów czekają nagrody.

Dla osób, które zdobędą najwięcej głosów:
► prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Urody"
dyplom wręczany podczas uroczystej gali na targach Beauty Days
► dwuosobowe zaproszenie do SPA Miłomłyn

► dwuosobowe zaproszenie na koncert Garou 5 października w Warszawie

Dla osób, które zajmą w głosowaniu drugie miejsce:
►prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Urody"
dyplom wręczany podczas uroczystej gali na targach Beauty Days
► półroczny karnet do sieci siłowni CityFit w Warszawie

► dwuosobowe zaproszenie na koncert Garou 5 października w Warszawie

Dla osób, które zajmą w głosowaniu trzecie miejsce:
► prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Urody"
dyplom wręczany podczas uroczystej gali na targach Beauty Days
► dwuosobowe zaproszenie na koncert Garou 5 października w Warszawie

Dla Trenerów Personalnych, przygotowaliśmy następujące nagrody:
►za zajęcie pierwszego miejsca - dyplom wręczany podczas targów Beauty Days, prezentację w specjalnym dodatku, voucher do SPA Miłomłyn oraz dwuosobowe zaproszenie na koncert Garou.
►za zajęcie drugiego miejsca - dyplom wręczany podczas targów Beauty Days, prezentację w specjalnym dodatku, voucher o wartości 500 zł na zakupy w sklepie Reebok oraz dwuosobowe zaproszenie na koncert Garou.

►za zajęcie trzeciego miejsca - dyplom wręczany podczas targów Beauty Days, prezentację w specjalnym dodatku oraz dwuosobowe zaproszenie na koncert Garou.

Nagrody dla salonów urody,

klubów fitness i SPA

Salony Fryzjerskie i Studia Urody z każdej dzielnicy, które otrzymają najwięcej głosów zdobędą:
►tytuł Salonu Fryzjerskiego Roku lub Studia Urody Roku w dzielnicy
►dyplom
►zaproszenie na Targi Beauty Days
►prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Urody"
►zaproszenie na szkolenie, dotyczące promocji w internecie, ze szczególnym uwzględnieniem mediów społecznościowych
awans do miejskiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

Zdobywcy drugich miejsc w kategoriach Salony Fryzjerskie i Studia Urody z każdej dzielnicy, otrzymają dyplomy, a także zaproszenie na szkolenie, dotyczące promocji w internecie, ze szczególnym uwzględnieniem mediów społecznościowych

Salony Fryzjerskie,Studia Urody, Kluby Fitness i SPA które zdobędą najwięcej głosów w miejskim finale plebiscytu zdobędą dyplom wręczany podczas uroczystej gali na targach Beauty Days, prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Urody", a także vouchery na reklamę o wartości 10000 zł, 5000 złotych i 3000 złotych odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce w rankingu.

Dodatkowo zwycięzcy otrzymają prezentację w specjalnych spotach radiowych podsumowujących akcję, które będą emitowane w Radiu Złote Przeboje, Radiu Pogoda i Rock Radiu.

Informacji o akcji udziela Katarzyna Niedzwiecka
tel. 693 960 977
e-mail: plebiscyty@naszemiasto.pl

Regulamin

Partnerzy plebiscytu

Dodaj ogłoszenie