MKS Basket rozgromił Stoper Głuchowo [wideo]

Łukasz Szalkowski
W ostatnim meczu ligowym w tym sezonie młodzi koszykarze MKS Basket Grudziądz wygrali pewnie ze Stoperem Głuchowo 70:36.

Od początku meczu MKS miał sporą przewagę nad drużyną gości. Przez pierwsze dwie kwarty wygrywał różnicą średnio 10 punktów. Przewaga zaczęła się zwiększać w drugiej połowie meczu, gdy grudziądzanie przestali popełniać błędy w obronie. Dzięki temu udało im się uzyskać prawie dwa razy więcej punktów niż drużynie Stopera Głuchowo.- Naszym podstawowym założeniem było wygrać więcej niż dziewięcioma punktami, bo na wyjeździe taką różnicą przegraliśmy. Udało się zrealizować ten plan i udało się pokryć ich najlepszego zawodnika, rzucił nam tylko 14 punktów - mówił Wojciech Bogalecki, trener MKS-u Basket.Było to ostatnie spotkanie młodych koszykarzy w tym sezonie.