Młodzi toruńscy karatecy przywieźli z Piły worek medali

Toruńscy karatecy zdobyli w Pile łącznie 12 medali, w tym 4 złote, 2 srebrne i 6 brązowych Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE
8 marca liczna reprezentacja młodych karateków z Toruńskiego Klubu Karate Tradycyjnego KUMADE wzięła udział w Strefowych Eliminacjach do Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym, które odbyły się w Pile. Nasi karatecy zdobyli łącznie 12 medali, w tym 4 złote, 2 srebrne i 6 brązowych.

W silnie obsadzonym turnieju miejsca na podium zajęli zawodnicy:I miejsce - Michał Załuński w konkurencji Kata i Kumite (dwa złote medale)I miejsce - Patrycja Niewiadomska w konkurencji KataI miejsce - Jakub Obiala w konkurencji KataII miejsce - Maja Wiśniewska w konkurencji Kata (pierwszy raz na zawodach)II miejsce - Mateusz Tucholski w konkurencji KumiteIII miejsce - Kacper Karbowiak w konkurencji Kumite (pierwszy raz na zawodach)III miejsce - Rita Krause w konkurencji KataIII miejsce - Mateusz Tucholski w konkurencji KataIII miejsce - Dawid Algusiewicz w Konkurencji KumiteIII miejsce - Łukasz Wessel w konkurencji KataIII miejsce - Roksana Sadowska w konkurencji KumiteKumite - walkaKata - układ formalny