Młodzi żużlowcy z Wawrowa na torze...kartingowym

W sobotę 7 grudnia o 13:00 w hali kartingowej przy al. 11 Listopada 159 odbędą się ciekawe zawody.O puchar Karting Gryf rywalizować będą młodzi żużlowcy z Wawrowa.

Zawodnicy Just Fun GUKS Speedway Wawrów od lat należą do czołówki krajowej tej formy speedwaya.To aktualni Mistrzowie Polski i zdobywcy Pucharu Polski Par Klubowych. Liderzy naszego zespołu zdobyli także czołowe miejsca w Indywidualnych Mistrzostwach Polski. Mistrzem Polski został Kamil Nowacki, a srebrny medal powędrował do Marcela Studzińskiego. Warto też wspomnieć, że po raz trzeci z rzędu Mistrzem Polski w klasie 50 ccm został Jacek Fajfer.
W zawodnikach klubu z Wawrowa należy upatrywać przyszłych liderów Stali Gorzów. Pod okiem trenera Mieczysława Woźniaka poznają tajniki żużlowego rzemiosła.To właśnie tu zaczynał przygodę ze speedwayem między innymi Bartek Zmarzlik, Adrian Cyfer, Krzysztof Cegielski czy też Adrian Szewczykowski.
Tym razem zawodnicy będą rywalizować na torze kartingowym. Zapowiada się dobra zabawa i wiele emocji.Na zawody zapraszają zarówno sami zawodnicy jak i organizator imprezy Karting Gryf Gorzów Wlkp.