Mobilna rewolucja w tankowaniu – JustDrive

Materiał partnera zewnętrznego
Od 1. lutego zmotoryzowani przedsiębiorcy otrzymają nowe rozwiązanie, dzięki któremu ominą uciążliwe kolejki do kas na stacjach benzynowych, zaoszczędzą na każdym litrze paliwa a wydatki rozliczą w jednej zbiorczej fakturze pod koniec miesiąca. Ambasadorem marki został Krzysztof Hołowczyc.

Każdy z nas zna ten scenariusz – jedziemy na ważne spotkanie biznesowe a tu nagle zapala się rezerwa. Co zrobić? Podjechać na stację benzynową i nerwowo stać w kolejce za osobą, która właśnie zamówiła 3 hot-dogi czy ryzykować jazdę na oparach? Na szczęście pojawiło się rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu zmotoryzowanym przedsiębiorcom – aplikacja JustDrive, dzięki której za zatankowane paliwo zapłacimy bezpośrednio przy dystrybutorze,
z poziomu naszego smartfona.

- Jako ITMAGINATION od lat wspieramy rozwój innowacyjnych biznesów, szukając rozwiązań, które zmieniają świat na lepsze. Zauważyliśmy wielki, niewykorzystany potencjał na rynku motoryzacji, który – w moim odczuciu – jest obecnie zbyt zawiły i skompilowany. Tak powstał pomysł na aplikację JustDrive, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kierowców i pozwala im zaoszczędzić czas oraz pieniądze – mówi Daniel Arak, założyciel aplikacji JustDrive oraz prezes ITMAGINATION.

Jak to działa?

Aplikację pobieramy z wybranego appmarketu– App Store lub Google Play. Korzystanie z niej jest niezwykle proste i poradzi sobie z nią każda osoba, która potrafi korzystać ze smartfona.
Po zatankowaniu wybranego paliwa wystarczy zeskanować kod QR umieszczony na dystrybutorze, zaakceptować kwotę, która wyświetli się na ekranie i gotowe – można jechać dalej. Z rozwiązania możemy skorzystać na dowolnej stacji Orlen i Bliska a w planach jest już współpraca z kolejnymi sieciami. Płatność pobrana zostanie z karty kredytowej podanej podczas rejestracji.

Program poleceń

Jak mówi stare polskie porzekadło – czas to pieniądz. Na potrzeby JustDrive można by je jednak parafrazować na czas i pieniądz, bo aplikacja pozwala również na realne oszczędności finansowe. Od pierwszego tankowania każda osoba otrzymuje 5 groszy zniżki na litrze paliwa, a udział
w rozbudowanym programie poleceń pozwala zaoszczędzić nawet do 50% na kosztach związanych z tankowaniem! Każda osoba, która zarejestruje się w aplikacji z unikalnym kodem polecającym poza standardowymi 5 groszami, przez miesiąc otrzyma dodatkowe 50 groszy rabatu, więc
w sumie zapłaci 55 groszy mniej na litrze paliwa. Dodatkowo osoba polecająca otrzyma 5 groszy zniżki od każdej osoby, która wykorzysta jej kod przez 90 dni. Są jedynie dwa ograniczenia – zniżki działają do 100 litrów paliwa miesięcznie a cena litra nie może być niższa niż 50% tego co widzimy na dystrybutorze.

JustDrive tylko dla biznesu?

Na ten moment usługa dostępna jest tylko dla osób posiadających działalność gospodarczą. Aplikacja na koniec miesiąca wygeneruje jedną fakturę zbiorczą VAT, którą opłacić można bezpośrednio z poziomu aplikacji. Choć na ten moment usługa JustDrive dostępna jest tylko dla biznesu, w bardzo nieodległych planach jest udostepnienie jej wszystkim osobom posiadającym prawo jazdy.

Aplikację można pobrać z App Store oraz Google Play:

App Store: https://itunes.apple.com/us/app/apple-store/id1318694782?mt=8
Google Play: http://play.google.com/store/apps/details?id=co.JustDrive

***

JustDrive to aplikacja mobilna upraszczająca tankowanie paliwa wszystkim przedsiębiorcom., na blisko 2000 stacji w Polsce. Po zatankowaniu skanujesz kod QR na dystrybutorze, a płatność rozliczasz w aplikacji używając podpiętej karty płatniczej. Jedna zbiorcza faktura na koniec miesiąca, tańsze paliwo dzięki stałem rabatowi na litrze i programowi poleceń. Tankujesz z JustDrive zawsze wygodniej i taniej.

Kontakt dla mediów:
Jakub Janaszkiewicz
Specjalista ds. PR
jakub.janaszkiewicz@prcalling.pl
tel: 790 478 747

Dodaj ogłoszenie