Polecamy

Lockdown w Polsce coraz bliżej
[1/12]

Narodowa Kwarantanna już od soboty? Co będzie zakazane? Zostaniemy zamknięci w domach na kilka tygodni

Lockdown w Polsce coraz bliżej. Co będzie zabronione w narodowej kwarantannie?

Ponad 27 tysięcy nowych zakażeń koronawirusem potwierdzono w piątek 6 listopada w Polsce. Oznacza to ponad 70 zachorowań na 100 tysięcy mieszkańców. Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że jeśli przez 7 dni średnia tygodniowa będzie utrzymywać się powyżej 70 zachorowań na 100 tysięcy osób, ogłoszona zostanie w Polsce narodowa kwarantanna. Co oznacza lockdown w Polsce?

Lockdown w Polsce coraz bliżej. Co będzie zabronione podczas narodowej kwarantanny? Jakie kolejne dziedziny gospodarki zostaną zamknięte? Zobacz na kolejnych slajdach, posługując się klawiszami strzałek, myszką lub gestami.

Lockdown w Polsce coraz bliżej. Przy zakażeniach na poziomie 27 tys. zakażeń dziennie, jaki Polska notuje od kilku dni, wytyczona granica przez Mateusza Morawieckiego ponad 70 przypadków koronawirusa na 100 tys. mieszkańców, zostanie przekroczona. Co będzie zabronione podczas narodowej kwarantanny? Jest już wstępna data jej wprowadzenia. Jakie kolejne dziedziny gospodarki zostaną zamknięte? Zobacz na kolejnych slajdach, posługując się klawiszami strzałek, myszką lub gestami.

Najnowsze wiadomości

reklama