Polecamy

Godzina policyjna podczas narodowej kwarantanny jest możliwaJednym z możliwych scenariuszy jest wprowadzenie godziny policyjnej © arc policja
[3/12]

Narodowa Kwarantanna już od soboty? Co będzie zakazane? Zostaniemy zamknięci w domach na kilka tygodni

Godzina policyjna podczas narodowej kwarantanny jest możliwa

Jednym z możliwych scenariuszy jest wprowadzenie godziny policyjnej. Takie rozwiązanie wprowadzono w niektórych państwach Unii Europejskiej, np. we Francji. Co to takiego? To zakaz opuszczania domów, ale obowiązujący w danych godzinach - zazwyczaj nocą. Nie można w tej godzinie iść na zakupy. Można jechać do pracy. Rząd może wprowadzić konieczność udokumentowania potrzeby przemieszczania się, np. przedstawienia zaświadczenia od pracodawcy.


Lockdown w Polsce coraz bliżej. Co będzie zabronione podczas narodowej kwarantanny? Jakie kolejne dziedziny gospodarki zostaną zamknięte? Zobacz na kolejnych slajdach, posługując się klawiszami strzałek, myszką lub gestami.

Lockdown w Polsce coraz bliżej. Przy zakażeniach na poziomie 27 tys. zakażeń dziennie, jaki Polska notuje od kilku dni, wytyczona granica przez Mateusza Morawieckiego ponad 70 przypadków koronawirusa na 100 tys. mieszkańców, zostanie przekroczona. Co będzie zabronione podczas narodowej kwarantanny? Jest już wstępna data jej wprowadzenia. Jakie kolejne dziedziny gospodarki zostaną zamknięte? Zobacz na kolejnych slajdach, posługując się klawiszami strzałek, myszką lub gestami.

Najnowsze wiadomości

reklama