Polecamy

Zamknięcie usługPremier Mateusz Morawiecki zapowiadał, że podczas narodowej kwarantanny konieczne będzie zamkniecie usług © pixabay
[4/12]

Narodowa Kwarantanna już od soboty? Co będzie zakazane? Zostaniemy zamknięci w domach na kilka tygodni

Zamknięcie usług

Premier Mateusz Morawiecki zapowiadał, że podczas narodowej kwarantanny konieczne będzie zamkniecie usług. Prawdopodobnie chodzi m.in. o fryzjerów czy kosmetyczki.

Można spodziewać się także zamknięcia marketów budowlanych w weekendy, ale również ograniczenia działalności sklepów poza galeriami handlowymi (te w galeriach będą nieczynne już od soboty). Nadal będą czynne sklepy spożywcze, apteki czy stacje benzynowe.

Lockdown w Polsce coraz bliżej. Co będzie zabronione podczas narodowej kwarantanny? Jakie kolejne dziedziny gospodarki zostaną zamknięte? Zobacz na kolejnych slajdach, posługując się klawiszami strzałek, myszką lub gestami.

Lockdown w Polsce coraz bliżej. Przy zakażeniach na poziomie 27 tys. zakażeń dziennie, jaki Polska notuje od kilku dni, wytyczona granica przez Mateusza Morawieckiego ponad 70 przypadków koronawirusa na 100 tys. mieszkańców, zostanie przekroczona. Co będzie zabronione podczas narodowej kwarantanny? Jest już wstępna data jej wprowadzenia. Jakie kolejne dziedziny gospodarki zostaną zamknięte? Zobacz na kolejnych slajdach, posługując się klawiszami strzałek, myszką lub gestami.

Najnowsze wiadomości

reklama