Polecamy

Domek do czytania książek © pixabay.com
[2/13]

Domek do czytania książek

“Bookworm cabin” to projekt Bartka Kraciuka i Marty Puchalskiej-Kraciuk. Jego prototyp zaprojektował w 2015 roku zespól z pracowni POLE Architekci. Nowoczesna, drewniana, w pełni wyposażona chata rekreacyjna "Dom Baby Jagi" powstała w Rzepiskach niedaleko Zakopanego. Z antresolą zajmowała łącznie powierzchnię 35 m2. Chatka tak spodobała się Bartkowi i Marcie, że postanowili stworzyć coś podobnego, ale we własnym stylu. Na lokalizację wybrali miejscowość Adelin, znajdującą się pod Wyszkowem.

Bookworm Cabin leży pomiędzy dwiema wsiami, zaledwie 45 minut od Warszawy (około 50km trasą S8) na gęsto zarośniętej drzewami działce z widokiem na malownicze pola.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ TUTAJ

Weekend poza Warszawą? Okolice stolicy kryją w sobie mnóstwo ciekawych miejsc, o których mało kto wie. Warto je poznać i zaplanować tam swój urlop. Przygotowaliśmy listę najbardziej urokliwych miejscówek na Mazowszu, które otoczone są bujną zielenią i gwarantują spokój. Kliknij w zdjęcie poniżej, aby rozpocząć przegląd miejsc, idealnych na długi weekend.

Najnowsze wiadomości

reklama