Polecamy

Kozia farma, około 50 minut od Warszawy © Piotr Krzyżanowski / archiwum
[4/13]

Kozia farma, około 50 minut od Warszawy

Dom Gościnny Wiejskie Życie przywodzi na myśl jedną z chatek w Bieszczadach. Aż trudno uwierzyć, że znajduje się niecałe 50 kilometrów od centrum Warszawy. Na farmie znajdziemy całoroczny domek z sauną. Na skraju wsi, w samym środku mazowieckich lasów. "Cisza, zapach sosen, brak zasięgu" - pisze autorka książki "Odetchnij od miasta..." Na pewno spotkamy tutaj kozy. To właśnie z ich mleka gospodarze robią przepyszny ser.

Wrażeń nie brakuje. Właściciele prowadzą tu warsztaty stolarskie, zajęcia jogi, Chi Kung. Są również masaże ajurwedyjskie i szkolenia jak radzić sobie ze stresem. Goście mogą spróbować wegetariańskiej kuchni ze składników rosnących w ogródku.

Weekend poza Warszawą? Okolice stolicy kryją w sobie mnóstwo ciekawych miejsc, o których mało kto wie. Warto je poznać i zaplanować tam swój urlop. Przygotowaliśmy listę najbardziej urokliwych miejscówek na Mazowszu, które otoczone są bujną zielenią i gwarantują spokój. Kliknij w zdjęcie poniżej, aby rozpocząć przegląd miejsc, idealnych na długi weekend.

Najnowsze wiadomości

reklama