Nesta Karawela Toruń wygrała w Nowym Targu! Dziś drugie spotkanie

Lech Kamiński
Torunianie wygrali pierwszy mecz w rozgrywkach o Puchar Polski. Początek meczu nie był pomyślny dla torunian, którzy po 10 minutach przegrywali 0:2. Od 2. tercji nasz zespół zaczął jednak przejmować inicjatywę, a kluczowe okazały się dwa trafienia Marmurowicza.

MMKS - NESTA KARAWELA 3:5 (2:0, 0:2, 1:3)Bramki dla Nesty: Winiarski (35), Gościmiński (37), Marmurowicz 2 (48, 57), Ziółkowski (60).NESTA: Plaskiewicz - Koseda, Ziółkowski, Bomastek, Kuchnicki, Marmurowicz - Smeja, Maj, Połącarz, Dzięgiel, Winiarski - Porębski, Lidtke, Gościmiński, Chrzanowski, MingeW innych meczach PP: Zagłębie - Cracovia 2:8, Unia - Mazowsze Warszawa 8:0.