Noworoczny trening WKS Włocłavia 2014 [wideo, zdjęcia]

Wojciech Alabrudziński
Tradycyjnie w południe na noworocznym treningu spotkali się piłkarze Włocłavii. Mecz odbył się na klubowym stadionie przy Chopina 49/51.

Pierwszego gola w 11 minucie i 35 sekundzie zdobył Mariusz Cichowlas. Zobacz wideo. ZDJĘCIA Z MECZU TUTAJWłocłavia - Włocłavia oldboje 8:5 (3:1)Bramki: Cichowlas (12), Kwiatkowski (18), Linowiecki (23), Abbott 3 (36, 48, 52), Piotrowski 2 (47, 51) - Zapiec 3 (24, 46 karny, 60), Kasiński (32), Linowiecki (50). Grano 2x30 minut (Piotr Linowiecki, członek zarządu klubu zagrał i strzelił gole w obu ekipach)Przebieg meczu1:0 - Mariusz Cichowlas (12)2:0 - Dawid Kwiatkowski (18)3:0 - Piotr Linowiecki (23)3:1 - Marcin Zapiec (24)3:2 - Mirosław Kasiński (32)4:2 - Billy Abbott (36)4:3 - Marcin Zapiec (46, karny)5:3 - Marcin Piotrowski (47)6:3 - Billy Abbott (48)6:4 - Piotr Linowiecki (50)7:4 - Marcin Piotrowski (51)8:4 - Billy Abbott (52)8:5 - Marcin Zapiec (60)W niedzielę 5 stycznia odbędzie się Vacuum Tech Włocłavia Cup 2014 - X memoriał Waldemara Olszewskiego. Włocłavia: Piotr Szablewski, Adrian Rogalski, Kamil Raus, Billy Abbott, Rafał Bobrowski, Dawid Kwiatkowski, Mariusz Cichowlas, Marcin Piotrowski, Mikołaj Gralak, Piotr Linowiecki. Włocłavia (oldboje): Artur Kochal, Mariusz Konwerski, Mirosław Kasiński, Radosław Kuciński, Robert Cieślarczyk, Piotr Czajkowski, Marcin Zapiec, Janusz Piwoński, Tomasz Bartczak, Sebastian Nitecki. Sędziował Konrad Ratajczyk.Skrót meczuHistoria meczów - kliknij tutaj