Olimpia Grudziądz w Kleszczowie

Piłkarze Olimpii Grudziądz przebywają na zgrupowaniu w Kleszczowie.

We wtorek, dzień przed wyjazdem podopieczni Marcina Kaczmarka zmierzyli się w meczu sparingowym z OKS 1945 Olsztyn. Biało-zieloni do przerwy przegrywali 0:2, by tuż po przerwie strzelić kontaktowego gola (47' - karny: Przemysław Sulej). Następnie jednak grudziądzanie nie zdołali doprowadzić do wyrównania.
- Pozostanie lekki niedosyt, bo z drugoliogowcem powinniśmy sobie poradzić. OKS zagrał jednak zupełnie poprawnie, a w przypadku mojej drużyny nawarstwiło się dodatkowe zmęczenie po sobotnim sparingu z Lechią Gdańsk - skomentował trener Olimpii.
OKS 1945 Olsztyn - Olimpia Grudziądz 2:1 (1:0)Bramki: Świderski 2 (32, 43) - Sulej (47.karny).Olimpia (I połowa): Osiecki (30. Zarzycki) - Mikoda, Ptaszyński, Koprucki, Kowalski - Białek, Kryszak - Domżalski, Ruszkul, Cieciura - Tumicz.OLIMPIA (II połowa): Wróbel - Kokoszka, Ptaszyński (70. Koprucki), Copik, Sebastian Górski - Kościukiewicz, Pach - Rogóż, Maciej Górski - Frańczak - Sulej.