Olimpia Grudziądz wygrała z Lechem Poznań! To niesamowite! [wynik]

Łukasz Ernestowicz
Paweł Skraba
PIŁKA NOŻNA. 2:1 wygrała Olimpia Grudziądz w meczu 1/16 Pucharu Polski z Lechem Poznań. Na stadionie płonęły krzesełka, podpalone przez kibiców.

Pierwsza bramka padła już w 14 minucie. Do siatki piłkarzy Lecha trafił Adam Cieśliński. Stadion oszalał. Olimpia prowadziła przez większość meczu, ale w 82 minucie zdołał wyrównać Łukasz Trałka.Po regulaminowych 90 minutach i 3 doliczonych, sędzia odgwizdał dogrywkę. W 96 minucie gola strzelił Marcin Woźniak. Niestety 5 minut później zadrżały serca grudziądzkich kibiców - strzelec bramki dostał drugą żółtą kartkę i Olimpia kończyła w dziesiątkę. Na szczęście utrzymała wynik.Olimpia Grudziądz - Lech Poznań [RELACJA LIVE] Radość ze zwycięstwa zakłóciły zamieszki na stadionie. W sektorze gości po meczu odpalono race i podpalono krzesełka. Na obiekt wjechały jednostki straży pożarnej, które gasiły płomienie.